23 maja w krakowskim kinie Kijów odbyła się uroczysta premiera filmu „Bóg w Krakowie”. Na czerwonym dywanie obok reżysera – Dariusza Reguckiego – pojawili się m.in. Radosław Pazura, Dorota Pomykała oraz Karolina Chapko.

Bóg w Krakowie  to film o wierze, nadziei, przebaczeniu, poświęceniu, miłości i wolności, ale przede wszystkim o tęsknocie człowieka za Bogiem i Jego miłosierdziem. Jego akcja rozgrywa się współcześnie na tle urokliwego, tajemniczego i mistycznego miasta. Pełen ciepła i dobrych emocji obraz zostaje dopełniony mistrzowskim aktorstwem. Siedem epizodów spaja postać św. Alberta Chmielowskiego, który jest przewodnikiem widza po Krakowie.

Młody polityk, który otrzymuje korupcyjną propozycję; dziewczyna szukająca miłości; stojąca na rozdrożu prawniczka specjalizująca się w sprawach rozwodowych; drobny złodziej pragnący ukraść relikwiarz z Krwią Pańską; małżeństwo niemogące doczekać się potomstwa; wreszcie kobieta po przejściach i mężczyzna niepotrafiący wyzwolić się ze szponów hazardu. Co ich łączy?

Film wchodzi do polskich kin 3 czerwca 2016r.

Więcej informacji o produkcji można znaleźć na oficjalnej stronie filmu: www.bogwkrakowie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *